 Beste relatie,
We zijn de afgelopen maanden achter de schermen druk bezig geweest met de fusie van de bedrijven NCP en CommaSelect en vanaf vandaag starten we de nieuwe organisatie onder de naam NCP HRM.
Vanaf heden zullen we NCP HRM profileren als één sterk merk voor Human Resources vraagstukken.
Het is niet helemaal toevallig dat NCP en CommaSelect fuseren; beide bedrijven maakten al deel uit van hetzelfde moederbedrijf: de Exsin Groep. Door de bedrijfsvoeringen samen te voegen, bundelen wij onze krachten en besparen wij op onnodige overhead.
NCP HRM staat borg voor oprechte interesse en een kwalitatief hoogwaardige aanpak. Die insteek zal ons succes moeten bepalen!”
Hieronder leest u nog een korte toelichting, wij geven u uiteraard graag een extra uitleg, dus bel gerust: 088 – 304 04 02.
Met vriendelijke groet,
Marcel Tillema Algemeen directeur |
Onder het motto ‘parttime aanwezig, fulltime betrokken’ helpt NCP HRM organisaties door inzet van ervaren HR professionals en recruitment specialisten bij in- door- en uitstroom van medewerkers.
Of het nu gaat om werving & selectie, assessment, psychologische testen, het vormgeven van personeelsbeleid, tijdelijke inzet van ervaren P&O specialisten, HR advies, training & ontwikkeling en loopbaanbegeleiding. NCP HRM is uw fulltime betrokken partner! |
NCP HRM biedt als Human Resources adviesbureau HR-dienstverlening op maat, al meer dan 30 jaar. In 1974 werd de vereniging NCP opgericht door een aantal werkgevers, speciaal voor organisaties die niet beschikten over P&O deskundigheid.
Vandaag de dag is onze dienstverlening breder, zijn we verzelfstandigd en werkt NCP HRM voor ruim 200 organisaties in geheel Nederland vanuit diverse kantoren.
|
Burgemeester Roelenweg 26 3821 EW Zwolle (T) 088 - 304 04 02 (F) 088 - 304 04 03 www.ncphrm.nl |
|