Overzicht beschikbare Interim HR adviseurs

De NCP Groep beschikt over een netwerk van 1057 Interim HR adviseurs. Een aantal van deze adviseurs stellen zich graag aan u voor. Door op de naam of de foto te klikken leest u het uitgebreide profiel.

Wij helpen u graag met het vinden van de beste HR adviseur voor uw organisatie: 085 - 401 22 22.

Jan

Verander- / teammanager | Beschikbaarheid: 32-36 uren per week | Werkgebied: Tussen Groningen en Den Haag | Contact opnemen: jan1@ncpgroep.nl

 

Anne-Linn

Organisatieontwikkelaar, adviseur HR(D) / Learning & Development, Interventiekundige, teamcoach | beschikbaarheid 16 - 40 uur | werkgebied: heel Nederland | Contact opnemen: anne-linn@ncpgroep.nl

Paul

HR generalist (adviseur, manager, business partner) | Beschikbaarheid: zowel parttime als fulltime beschikbaar | Werkgebied: Noord – Holland, Zuid – Holland, Utrecht | Contact opnemen: paul1@ncpgroep.nl

 

Herwin

HR Adviseur, HR Business Partner, HR projectmanager, Mobiliteitsmanager
| Beschikbaarheid: 8-16 uren per week | Werkgebied: Groningen, Drenthe, Overijssel en Gelderland (andere regio’s in overleg) | Contact opnemen herwin@ncpgroep.nl

Dewi

HR Adviseur, HR Business Partner, Teamontwikkelaar, Facilitator, Veranderaar, Coach | Beschikbaarheid: 26-32  uren per week | Werkgebied: Zuid Holland, Noord Holland, Utrecht | Contact opnemen: dewi@ncpgroep.nl

Leon

HR Directeur, HR Manager, HR Business Partner, HR Consultant| Beschikbaarheid: 8-12 uren per week | Werkgebied: Noord Brabant en Limburg | Contact opnemen: leon@ncpgroep.nl


 

Angelique

HR Business Partner | Beschikbaarheid: 24 - 36 uren per week | Werkgebied: Noord-Brabant, Utrecht en Gelderland | Contact opnemen: angelique@ncpgroep.nl

 

Paul

HR adviseur, HR Manager | Beschikbaarheid: 8 - 32 uren per week | Werkgebied: Groningen, Friesland, Drenthe | Contact opnemen: paul@ncpgroep.nl

Joost

Interim HR-Manager, Interim HR-Business Partner, Organisatieadviseur | Beschikbaarheid: 8-16 uren per week | Werkgebied: Gelderland, Overijssel | Contact opnemen: joost@ncpgroep.nl


Desirée

HR-Business Partner, allround HR-Adviseur, Interim HR-Manager, HR-projectmanager, HR-procesmanager | Beschikbaarheid: 8-40 uren per week | Werkgebied: Noord-Nederland | Contact opnemen: desiree@ncpgroep.nl

Karel

HR Manager | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Nederland | Contact opnemen: karel@ncpgroep.nl

Petra

HR Business Partner, HR Manager | Beschikbaarheid: vanaf augustus 2016 32 - 40 uren per week | Werkgebied: Nederland | Contact opnemen: petra@ncpgroep.nl

 

Suzanne

HR adviseur | Beschikbaarheid: 4 - 12 uren per week | Werkgebied: Limburg, Noord Brabant | Contact opnemen: suzanne@ncpgroep.nl

 

Alexander

HR adviseur, HR Projectmanager | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Gelderland, Overijssel, Flevoland, Utrecht | Contact opnemen: alexander@ncpgroep.nl

 

Monique

HR adviseur | Beschikbaarheid: 20-32 uren per week | Werkgebied: Randstad | Contact opnemen: monique1@ncpgroep.nl

 

Winston

HR-projectmanager, HR-procesmanager, HR-Business Partner, allround HR-Adviseur, Interim HR-Manager, Interim HR-Business Partner | Beschikbaarheid: 32-40 uren per week | Werkgebied: Eindhoven, Utrecht, Breda, Nijmegen, Venlo |
Contact opnemen: winston@ncpgroep.nl

Rosanne

HR Business Partner, (senior)HR adviseur, HR (Project)Manager, Loopbaancoach |
Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Gelderland (andere provincies bespreekbaar) | Contact opnemen: rosanne@ncpgroep.nl

Johan

HR Professional | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Randstad, overige regio's bespreekbaar | Contact opnemen: johan@ncpgroep.nl

Patrick

HR Specialist | Beschikbaarheid: 8- 40  uren per week | Werkgebied: Nederland | Contact opnemen: patrick@ncpgroep.nl

Elma

HR generalist (adviseur, manager, business partner)| Beschikbaarheid: 32 - 40 uren per week | Werkgebied: Zuid - Holland (rondom Gouda maximaal 1 uur reizen) | Contact opnemen: elma@ncpgroep.nl

Frank

HR adviseur, HR Manager, Loopbaan- & Opleidingscoach en Recruiter | Beschikbaarheid: 16 - 40 uren per week | Werkgebied: Zuid Nederland en Midden Nederland | Contact opnemen: frank@ncpgroep.nl

Sonja

HR adviseur, HR Manager| Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Utrecht (andere regio's bespreekbaar) | Contact opnemen sonja@ncpgroep.nl

Gerritje

Creatieve HRM-Professional| Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Overijssel, Drenthe, Gelderland en Utrecht | Contact opnemen: gerritje@ncpgroep.nl

Bert

Senior HRM consultant en projectmanager | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Randstad, Gelderland, Utrecht, Brabant, Noord Limburg, Overijsel, Flevoland | Contact opnemen: bert1@ncpgroep.nl

Joop

HR (project)manager en (management)coach | Beschikbaarheid: 24 - 32 uren per week | Werkgebied: Midden en Oost Nederland | Contact opnemen: joop@ncpgroep.nl

Margriet

HR adviseur | Beschikbaarheid: zowel parttime als fulltime beschikbaar | Werkgebied: Overijssel, Achterhoek | Contact opnemen: margriet@ncpgroep.nl

Kor

HR Manager, HR Directeur, Coach/Bemiddelaar, Business en Sparring Partner | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: kor@ncpgroep.nl

Erik

HR adviseur, HR Manager | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: erik@ncpgroep.nl

Sytze

HR Manager, HR adviseur, recruiter, jobcoach, mobiliteitsadviseur | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Noord Nederland (Overijssel, Flevoland, Noord-Holland) | Contact opnemen: sytze@ncpgroep.nl

Annie

HR adviseur | Beschikbaarheid: 16 uren per week | Werkgebied: Zuid-Holland en Utrecht, eventueel Gelderland | Contact opnemen: annie@ncpgroep.nl

Teun

HR professional, HR Manager/consultant | Beschikbaarheid: 16 uren per week Werkgebied: Noord & Oost Nederland + Gelderland | Contact opnemen: teun@ncpgroep.nl

Jolanda

HR Manager, HR adviseur | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: jolanda@ncpgroep.nl

Tomas

HR adviseur, HR Professional | Beschikbaarheid: t/m 40 uur per week | Werkgebied: Noord Brabant, Utrecht, Zuid Holland (andere regio's bespreekbaar) | Contact opnemen: tomas@ncpgroep.nl

Marco

HR Manager, HR directeur, HR adviseur| Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Utrecht, Noord— en Zuid Holland, Gelderland, Overijssel, Drenthe, Flevoland, Noord Brabant | Contact opnemen: marco@ncpgroep.nl

Maarten

HR manager, HR business Partner, HR adviseur | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Nationaal / Internationaal | Contact opnemen: maarten@ncpgroep.nl

Rob

HRM Manager, Allround HRM-er | Beschikbaarheid: 30 uren per week | Werkgebied: Utrecht, Noord Holland en Zuid Holland 
Contact opnemen: rob@ncpgroep.nl

Corné

HR Manager | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland, Noord-Brabant, Zeeland en Limburg | Contact opnemen: corne@ncpgroep.nl

Olga

HR Manager/Business Partner, Coach | Beschikbaarheid: 24 uren per week | Werkgebied: Randstad, Noord Holland, Utrecht | Contact opnemen: olga@ncpgroep.nl

Monique

HR Manager, Coach/Bemiddelaar, Verandermanager, Business en Sparring Partner | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Overijssel, Gelderland, Brabant, Utrecht | Contact opnemen: monique@ncpgroep.nl

Astrid

HR Professional, HR adviseur | Beschikbaarheid: 16 - 28 uren per week | Werkgebied: Noord Holland, Flevoland en Utrecht | Contact opnemen: astrid@ncpgroep.nl

 

Geert

HR professional, HR Manager | Beschikbaarheid: per maart 40 uren per week | Werkgebied: heel Nederland | Contact opnemen: gerard@ncpgroep.nl

Marjo

HRM/P&O-adviseur, RI&E, personeelsvraagstukken, reorganisatie  | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Noord-Holland, Friesland, Overijssel, Utrecht | Contact opnemen: marjo@ncpgroep.nl

Jan

Manager of Coördinator HRM/P&O, als P&O-Accountmanager of als Senior HR/P&O-Adviseu | Beschikbaarheid: 36 uren per week | Werkgebied: geheel Nederland | Contact opnemen: jan@ncpgroep.nl

Bruno

HR Directeur, HR Manager, HR Projectleider | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Nederland | Contact opnemen: bruno@ncpgroep.nl

 

Gerard

HR adviseur, HR Manager | Beschikbaarheid: per april 2015 voor 40 uren per week | Werkgebied:geheel Nederland | Contact opnemen: gerard1@ncpgroep.nl

Coen

HR Adviseur, HR Business Partner, HR Manager| Beschikbaarheid: 24-40 uren per week | Werkgebied: Randstad | Contact opnemen: coen@ncpgroep.nl

Annelien

HR adviseur/professional; mobiliteitsadviseur; adviseur/begeleider bij reorganisaties/transities  | Beschikbaarheid: 16 uren per week | Werkgebied: Overijssel, Gelderland, Drente, in overleg ook elders | Contact opnemen: annelien@ncpgroep.nl

Katja

HR adviseur | Beschikbaarheid: 24 uren per week | Werkgebied: Noord Holland | Contact opnemen: katja@ncpgroep.nl

Joke

Interim Manager Onderwijs met specialiteit P&O. Tevens FuwaSys Onderwijs gecertificeerd| Beschikbaarheid: 4 dagen per week met ingang van 01 augustus 2015| Werkgebied: Sector onderwijs (Nederland)| Contact opnemen: joke1@ncpgroep.nl

Frederik

HR Manager, | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Nederland en internationaal | Contact opnemen: frederik@ncpgroep.nl

Janneke

HR Adviseur, HR Business Partner en recruiter | Beschikbaarheid: 24 uren per week | Werkgebied: Flevoland, Utrecht, Noord-Holland, Overijssel, Gelderland | Contact opnemen: janneke@ncpgroep.nl 

Annemiek

Interim HR-adviseur/manager, HRM-Consultant & (Carriere) Coach | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Noord Holland, Flevoland, Utrecht, Gelderland, Overijssel | Contact opnemen: annemiek@ncpgroep.nl

Sandra

HR adviseur, HR Projectmanager, trainer & Coach | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Zuid- en Noord Holland, Noord-Brabant, Utrecht | Contact opnemen: sandra@ncpgroep.nl

 

Bert

Verandermanager | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: bert@ncpgroep.nl

Hilde

HR manager, HR adviseur, Trainer, Coach | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: geheel Nederland | Contact opnemen: hilde@ncpgroep.nl

Hanneke

HR-adviseur, HR-businesspartner, talentencoach (DISC-methode) | Beschikbaarheid: 28 uren per week | Werkgebied Noord Nederland, Overijssel en kop van Noord-Holland | Contact opnemen: hanneke@ncpgroep.nl.

Marieke

HR manager, HR business Partner, HR adviseur, Recruiter | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: marieke@ncpgroep.nl

Ann Alice

HR professional | Beschikbaarheid: 8-32 uren per week | Werkgebied: Overijssel, Drenthe, Gelderland, NOP, Flevoland | Contact opnemen: ann-alice@ncpgroep.nl

 

Hans

eHRM, Implementatie HR technologie, HR projectleider | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: geheel Nederland | Contact opnemen: hans@ncpgroep.nl

Marcel

Recruitment, Assessment en HR specialist, Directeur NCP Groep | Beschikbaarheid: 40+ uur per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: marcel@ncpgroep.nl
Contact

NCP Recruitment B.V.
NCP Assessments B.V.


Burgemeester Roelenweg 33
8031 ES Zwolle
Routebeschrijving
Telefoon: 085 401 22 22
Email: info@ncpgroep.nl

Nevenvestigingen:
Amsterdam
Nijmegen
Arnhem

OTYS Recruiting Technology