 De assessmentmarkt is volop in beweging. Het selectie- en ontwikkelassessment is niet meer weg te denken uit veel organisaties. Een assessment biedt zekerheid en geeft uitgebreid inzicht in mensen. Zeker op sleutelposities in uw organisatie helpt een assessment om dit te bieden.
Maar heeft u wel eens gedacht aan de mogelijkheden die het assessment biedt voor functies op MBO niveau? NCP Assessments biedt scans en verkorte assessments aan toegespitst op uw vraag. Ook bij selectie kan u hiermee een beeld krijgen van de kandidaat. In onze eigen recruitmentprocedures is dit inmiddels ‘common practice’. Wij kunnen in dit opzicht ook iets voor uw organisatie betekenen!
Zie voor meer informatie over NCP Assessments onze website. Wilt u doorspreken over de assessment-mogelijkheden voor functies op MBO niveau? Henri Rietberg staat u graag te woord via 085 - 401 22 22.
|