Uit onderzoek blijkt dat de zomervakantie bij uitstek dé tijd is om na te denken over een nieuwe baan. De Telegraaf en de NCP Groep helpen u graag aan nieuwe medewerkers.
De NCP Groep heeft tijdens de zomerperiode een exclusieve afspraak gemaakt met de Telegraaf: Onze opdrachtgevers kunnen 3 personeelsadvertenties plaatsen in de Telegraaf voor de prijs van 1 advertentie!
De door de NCP Groep met de Telegraaf gemaakte kortingsafspraken blijven van kracht voor deze actie.
Uw bruto voordeel is € 26.898,-
|
Bureau Consumenten Onderzoek: "Veel bedrijven zetten in de zomerperiode minder personeelsadvertenties uit. Toch is het voor hen aantrekkelijk om in de zomer in De Telegraaf te adverteren. In deze periode stijgt de losse verkoop van De Telegraaf. Ook wordt De Telegraaf veelvuldig gelezen op de camping en andere vakantielocaties in binnen- en buitenland."
|
 De Telegraaf kent 6 hoofd doelgroepen (blijkt uit onafhankelijk onderzoek), binnen deze doelgroepen scoort de Telegraaf erg goed / zo niet het beste in vergelijk met andere media:
- Sales / marketing
- Financieel
- Directie en Management
- Inkoop
- ICT
- Zorg
|
| Voor meer informatie en de voorwaarden kunt u contact opnemen met de NCP Groep: 088 - 304 04 04 en/of info@ncpgroep.nl. |
|