Overzicht beschikbare Interim HR adviseurs

Hieronder zijn een aantal beschikbare interim HR adviseurs weergegeven. NCP HRM beschikt over een netwerk van meer dan 750 interim HR interim adviseurs. Een aantal van deze adviseurs stellen zich graag aan u voor. Door op de naam of de foto te klikken leest u het uitgebreide profiel.

HR interimbureau NCP HRM ondersteunt u graag met het vinden van de beste HR medewerker, HR adviseur of HR business partner voor uw organisatie: Bel voor meer informatie naar 085 - 401 22 22 of mail voor meer informatie naar interim@ncphrm.nl.

Joost

HR Manager, Project Manager | Beschikbaarheid: 32 uur per week | Werkgebied: Limburg, Brabant, Gelderland | Contact opnemen: joost1@ncpgroep.nl

Leon

HR Directeur, HR Manager, HR Business Partner, HR Consultant| Beschikbaarheid: 16-20 uur per week | Werkgebied: Noord-Brabant en Limburg | Contact opnemen: leon@ncpgroep.nl

Henk

HR Manager, HR Business Partner, HR Consultant | Beschikbaarheid: 8-24 uur per week | Werkgebied: Overijssel, Drenthe, Gelderland | Contact opnemen: henk@ncpgroep.nl

Irma

HR-generalist, HR adviseur, Verandermanager, Arbeidsrechtjurist | Beschikbaar voor 32 uur per week | Werkgebied Gelderland, Overijssel | Contact opnemen: irma@ncpgroep.nl

Jan

Verander- / teammanager | Beschikbaarheid: 32-36 uren per week | Werkgebied: Tussen Groningen en Den Haag | Contact opnemen: jan1@ncpgroep.nl

 

Angelique

HR Business Partner | Beschikbaarheid: 24 - 36 uren per week | Werkgebied: Noord-Brabant, Utrecht en Gelderland | Contact opnemen: angelique@ncpgroep.nl

 

Paul

HR adviseur, HR Manager | Beschikbaarheid: 8 - 32 uren per week | Werkgebied: Groningen, Friesland, Drenthe | Contact opnemen: paul@ncpgroep.nl

Suzanne

HR adviseur | Beschikbaarheid: 4 - 12 uren per week | Werkgebied: Limburg, Noord Brabant | Contact opnemen: suzanne@ncpgroep.nl

 

Rosanne

HR Business Partner, (senior)HR adviseur, HR (Project)Manager, Loopbaancoach |
Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Gelderland (andere provincies bespreekbaar) | Contact opnemen: rosanne@ncpgroep.nl

Sytze

HR Manager, HR adviseur, recruiter, jobcoach, mobiliteitsadviseur | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Noord Nederland (Overijssel, Flevoland, Noord-Holland) | Contact opnemen: sytze@ncpgroep.nl

Teun

HR professional, HR Manager/consultant | Beschikbaarheid: 16 uren per week Werkgebied: Noord & Oost Nederland + Gelderland | Contact opnemen: teun@ncpgroep.nl

Jolanda

HR Manager, HR adviseur | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: jolanda@ncpgroep.nl

Rob

HRM Manager, Allround HRM-er | Beschikbaarheid: 30 uren per week | Werkgebied: Utrecht, Noord Holland en Zuid Holland 
Contact opnemen: rob@ncpgroep.nl

Corné

HR Manager | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland, Noord-Brabant, Zeeland en Limburg | Contact opnemen: corne@ncpgroep.nl

Olga

HR Manager/Business Partner, Coach | Beschikbaarheid: 24 uren per week | Werkgebied: Randstad, Noord Holland, Utrecht | Contact opnemen: olga@ncpgroep.nl

Monique

HR Manager, Coach/Bemiddelaar, Verandermanager, Business en Sparring Partner | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Overijssel, Gelderland, Brabant, Utrecht | Contact opnemen: monique@ncpgroep.nl

Geert

HR professional, HR Manager | Beschikbaarheid: per maart 40 uren per week | Werkgebied: heel Nederland | Contact opnemen: gerard@ncpgroep.nl

Marjo

HRM/P&O-adviseur, RI&E, personeelsvraagstukken, reorganisatie  | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Noord-Holland, Friesland, Overijssel, Utrecht | Contact opnemen: marjo@ncpgroep.nl

Jan

Manager of Coördinator HRM/P&O, als P&O-Accountmanager of als Senior HR/P&O-Adviseu | Beschikbaarheid: 36 uren per week | Werkgebied: geheel Nederland | Contact opnemen: jan@ncpgroep.nl

Bruno

HR Directeur, HR Manager, HR Projectleider | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Nederland | Contact opnemen: bruno@ncpgroep.nl

 

Gerard

HR adviseur, HR Manager | Beschikbaarheid: per april 2015 voor 40 uren per week | Werkgebied:geheel Nederland | Contact opnemen: gerard1@ncpgroep.nl

Annelien

HR adviseur/professional; mobiliteitsadviseur; adviseur/begeleider bij reorganisaties/transities  | Beschikbaarheid: 16 uren per week | Werkgebied: Overijssel, Gelderland, Drente, in overleg ook elders | Contact opnemen: annelien@ncpgroep.nl

Katja

HR adviseur | Beschikbaarheid: 24 uren per week | Werkgebied: Noord Holland | Contact opnemen: katja@ncpgroep.nl

Joke

Interim Manager Onderwijs met specialiteit P&O. Tevens FuwaSys Onderwijs gecertificeerd| Beschikbaarheid: 4 dagen per week met ingang van 01 augustus 2015| Werkgebied: Sector onderwijs (Nederland)| Contact opnemen: joke1@ncpgroep.nl

Frederik

HR Manager, | Beschikbaarheid: 40 uren per week | Werkgebied: Nederland en internationaal | Contact opnemen: frederik@ncpgroep.nl

Janneke

HR Adviseur, HR Business Partner en recruiter | Beschikbaarheid: 24 uren per week | Werkgebied: Flevoland, Utrecht, Noord-Holland, Overijssel, Gelderland | Contact opnemen: janneke@ncpgroep.nl 

Annemiek

Interim HR-adviseur/manager, HRM-Consultant & (Carriere) Coach | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Noord Holland, Flevoland, Utrecht, Gelderland, Overijssel | Contact opnemen: annemiek@ncpgroep.nl

Sandra

HR adviseur, HR Projectmanager, trainer & Coach | Beschikbaarheid: 40 uur per week | Werkgebied: Zuid- en Noord Holland, Noord-Brabant, Utrecht | Contact opnemen: sandra@ncpgroep.nl

 

Bert

Verandermanager | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: Geheel Nederland | Contact opnemen: bert@ncpgroep.nl

Hilde

HR manager, HR adviseur, Trainer, Coach | Beschikbaarheid: 32 uren per week | Werkgebied: geheel Nederland | Contact opnemen: hilde@ncpgroep.nl

Hanneke

HR-adviseur, HR-businesspartner, talentencoach (DISC-methode) | Beschikbaarheid: 28 uren per week | Werkgebied Noord Nederland, Overijssel en kop van Noord-Holland | Contact opnemen: hanneke@ncpgroep.nl.

Ann Alice

HR professional | Beschikbaarheid: 8-32 uren per week | Werkgebied: Overijssel, Drenthe, Gelderland, NOP, Flevoland | Contact opnemen: ann-alice@ncpgroep.nl

 

Contact

NCP Assessments B.V.

 


 

Burgemeester Roelenweg 33
8031 ES Zwolle
Routebeschrijving

 


 

Telefoon: 085 401 22 22
Email: info@ncpgroep.nl

 


 

Nevenvestigingen:
Amsterdam
Groningen
Veenendaal
Arnhem

 

 

OTYS Recruiting Technology
NCP Groep gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.